Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 23 » Бінарні уроки в Дерев`янській ЗОШ І-ІІ ступенів
10:02
Бінарні уроки в Дерев`янській ЗОШ І-ІІ ступенів

Бінарний урок — це навчальне заняття, яке об’єднує зміст двохпредметів. Це форма реалізації міжпредметних зв’язків.

Бінарний урок створює умови для практичного застосування знань, систематизує їх, розвиває навички самоосвіти. На цих уроках відбувається розвиток аналітичних здібностей, активізація розумової діяльності учнів.

Серед форм інтеграції навчального матеріалу в нашій школі часто практикується проведення бінарних уроків. Вже  відбулося чотири  таких уроки, де інтегрувалися знання з математики та світової літератури «Казка в гостях у математики» у 5 класі (вчителі Савіцька Т.Г. та Овдієнко Ю.Ю.)(фото)

Урок фізичної культури та основ здоров’я «Фізична культура – як чинник здорового способу життя»у 5 класі (вчителі Калашник Т.Г. та Сторожик В.І.);

Урок географії та музичного мистецтва «Подорож океанами на хвилях музики» у 6 класі( вчителі Здоренко Є.М. та Гудименко Т.С.) (фото)

Урок англійської мови та образотворчого мистецтва «В гостях у казки» у 4 класі ( вчителі Алієва І.С. та Мандзюк Т.В.).

На уроках учні 5 класу мали можливість і поринути в цікавий  казковий світ, і продемонструвати свою кмітливість та ерудицію, розв’язуючи приклади та  розгадуючи загадки. Вони ж грали в баскетбол, доводячи, що шкідливі звички стануть на заваді перемозі. У шестикласників викликала захоплення участь у ансамблі водних інструментів та навколосвітня подорож  , адже вони пройшли шляхом Магелана та потрапили на гостину до всесвітньовідомих композиторів. 

Учні 4 класу англійською мовою прочитали  казку Шарля Перо «Червона шапочка», зіграли її в ролях та намалювали  портрет дівчинки. 

Впевнені, що бінарні уроки дозволили учням краще засвоїти навчальний матеріал, проявити свої таланти й уміння, і майбутнє саме за такими уроками.

 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 329 | Додав: Direktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar