Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Серпень » 31 » Дерев`янська школа готова зустрічати школярів
19:35
Дерев`янська школа готова зустрічати школярів

31 серпня 2018 року учителі Дерев`янської ЗОШ І-ІІ ступенів зібралися для того, щоб підготуватися до зустрічі школярів на День знань.

Цього останнього літнього дня, коли сонечко ще яскраво світить, а пожовтіле листя, нагадує про те, що наближається золота осінь, весь колектив школи зібрався на подвір`ї, щоб здійснити задуманий ними приємний сюрприз.

Саме 10 років тому, учителі та учні, з тісної старенької школи, перебралися у величаве новітнє приміщення. І школа розпочала  нову еру розвитку. 

І саме про цю подію захотілося нагадати дружньому колективу. Яскрава крейда, святкові кульки та гарний настрій, сприяли виконанню задуманого.

Кожен охочий долучився до створення яскравого малюнку на асфальтовій доріжці школи. Робота кипіла,  і згодом стали помітні силуети цього маленького шедевру. Приємно, що  ця невелика творчість поєднала в одній думці, і директора школи М.В.Карасьова, його заступника Є.М.Здоренко, учителів, технічний персонал школи, бібліотекаря і представника батьківського комітету Ю.Некряч.

А після закінчення, всіх поєднало фото на згадку!

Ми раді вітати вас у стінах нашої школи!!!

А.Шевченко

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 33 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar