Дерев'янська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Вітання [4]
Корисне [0]
Оголошення [0]
Освіта [2]
Події в Україні [0]
Події Обухівщини [10]
Подорожі [1]
Поезія і література [0]
Свята [7]
Цікаве [0]
Шкільне життя [32]
Національно-патріотичне виховання [3]
Батькам [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:26
Наші здобутки

2015-2016 н.р.

У 2015-2016 Н.Р. УЧНІ ШКОЛИ
У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ:

1.     Математика – Гук Оксана, учениця 6 класу – ІІ місце –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.

2.     Біологія – Бобрик Анфіса, учениця 7 класу – ІІ місце - вчитель Сторожик Валентина Іванівна.

3.     Англійська мова – Демерза Назар, учень 9 класу – ІІІ місце – вчитель Алієва Ірада Сахібівна.

4.     Українська мова та література – Бобрик Анфіса, учениця 7 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

У ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика здобули призові місця:

  1. Некряч Іван, учень 5 класу –  ІІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  2. Гук Оксана, учениця 6 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  3. Мельникова Вікторія, учениця 8 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

У 2015-2016 році учні школи, що працюють у гуртках здобули призові місця на обласних конкурсах:

  1. Деменюк Валерія, учениця 4 класу,“Новорічна композиція” – І місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.
  2. Демерза Назар, учень 9 класу.“Початкове технічне моделювання” –
    І місце, керівник гуртка Здоренко Петро Григорович.
  3. Махинич Олександр , учень 6 класу,ПТМ“Наш пошук і творчість тобі Україно!” – І місце, керівник гуртка Здоренко Петро Григорович.
  4. Луженцов Богдан, учень 4 класу, “Артфакторія” – ІІ місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.
  5. Токарєва Зоряна, учениця 6 класу,“Космічні фантазії” – ІІІ місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.

 

Перше місце на ХІІ Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан» у номінації «Народні інструменти» здобула учениця 8 класу Бондар Софія.

Перемоги в :

  1. Районному змаганні з легкої атлетики( команда зайняла II загальнокомандне місце, а окремі призові місця зайняли – Токарєва Зоряна(І)  Токарєва Наталія(І), Шевченко Микола(ІІІ),  Махинич Олександр(І) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  2. Загальнокомандне місце у районному турнірі з шашок (Гук Ганна учениця 9 класу – ІІ  місце, Демерза Назар учень 9 класу – ІІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  3. Районному турнірі з міні-футболу( команда
    хлопців – ІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  4. Районному турнірі з баскетболу(  ІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  5. Районній  спартакіаді (ІІІ  загальнокомандне місце в районі) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.

 

2014-2015 н.р.

У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін наші учні здобули такі місця:

  1.  Ханенко Денис, учень 9 класу – ІІІ місце, математика –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.
  2. Москалюк Дар’я, учениця 9 класу – ІІІ місце, біологія- вчитель Сторожик Валентина Іванівна.
  3. Демерза Назар, учениця 8 класу – ІІІ місце, біологія- вчитель Сторожик Валентина Іванівна
  4.  Ханенко Денис, учень 9 класу – ІІІ місце, географія – вчитель Здоренко Євгенія Миколаївна
  5.  Попова Дарія, учениця 9 класу – ІІ місце, Конкурс ім. П. Яцика -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  6.  Некряч Іван – учень 4 класу – ІІІ місце,  Конкурс ім. П. Яцика-  вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  1. В обласному етапі конкурсу «Скарби рідного краю» учениця 5 класу Гук Оксана посіла ІІ місце. У всеукраїнському етапі цього ж конкурсу – І місце, керівник гуртка «Світ прекрасного» Школьна Наталія Данилівна.

 

Перемоги в :

  1. Районному змаганні з легкої атлетики( команда зайняла
  2. І загальнокомандне місце, а окремі призові місця зайняли – Токарєва Зоряна, Гуменюк Анастасія, Токарєва Наталія, Шевченко Микола, Токарєв Віктор, Гук Ганна, Махініч Дмитро, Попова Дарія) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  3. ІІ загальнокомандне місце у районному турнірі з шашок (Ханенко Денис учень 9 класу – І  місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  4. І місце у районному турнірі з тенісу ( Махініч Діма учень 9 класу - I місце, Шевченко Микола учень 8 класу — II місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  5. Районному турнірі з міні-футболу( команда дівчат – І місце, команда
    хлопців – ІІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  6. Районному турнірі з піонерболу( команда дівчат – ІІ місце, команда
    хлопців – ІV місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  7. І місце у VІIІ-му фестивалі учнівського самоврядування  Обухівщини «Казки нашого двору», (проект РУРСО «Фестиваль учнівського самоврядування Обухівщини), керівники Здоренко Євгенія Миколаївна, Марчук Наталія Петрівна.
  8. Районній спортивній спартакіаді (ІІІ  загальнокомандне місце в районі.) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  9. Районному конкурсі малюнків «Подаруй солдату крила»( Гарасимюк Надія, учениця 8 класу – ІІ місце).
  10. Районному конкурсі малюнків «Подаруй матусі радість»( Бондар Софія, учениця 7 класу – ІІІ місце).

 

2013-2014 н.р.

  1. Учні школи приймають активну участь в змаганнях з фізичної культури. Так, команда Дерев’янської школи здобула І районне місце в змаганнях з тенісу і ІІ командне місце в змаганнях з шашок. Учні школи зайняли призові місця в змаганнях з легкої атлетики (Токарєва Зоряна, Гуменюк Анастасія, Токарєва Наталія, Шевченко Микола, Токарєв Віктор, Гук Ганна, Махініч Дмитро, Попова Дарія.) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  2. Призером районного етапу олімпіад  з біології став учень 8 класу Ханенко Денис (ІІІ) місце  - вчитель Сторожик Валентина Іванівна
  3.  Він же став призером районного етапу олімпіад з математики (ІІІ) місце –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.
  4. Призером районного етапу олімпіад з інформаційних технологій  став учень 9 класу Аношин Руслан  (ІІ) місце -  вчитель Шевченко Анатолій Петрович.
  5. Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка – Бобрик Анфіса, учениця 5 класу (ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  6. Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка – Гук Ганна, учениця 7 класу (ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

 

2012-2013

Діяльність педагогічного колективуДерев’янської школи І – ІІ ступенів спрямована на розвиток  творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Нажаль, цього року учні школи не здобули призових місць в предметних олімпіадах. Але непогано показали себе в конкурсах та турнірах:

  1. Всеукраїнському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
    ( Попова Дарія, учениця 7 класу – ІІІ місце, Гук Оксана, учениця 3 класу – ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна
  2. Районному конкурсі власних творів «Любий мій Малишків край»
    (Токарєв Віктор. учень 6 класу – 1 місце, Грицаєнко Валерія, учениця
    7 класу – II місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна
  3. Районному Осінньому кросі ( команда зайняла III командне місце, а окремі призові місця зайняли: Гук Анна, учениця 6 класу – II місце, Перепелиця Анна, учениця 9 класу – ІІ місце, Кошман Назар, учень 9 класу - III місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  4. Районному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє в твоїх руках» ( Якименко Максим, учень 9 класу зайняв II місце) – вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  5. Конкурсі дитячого малюнка «Афганська війна очима дітей» ( Якименко Максим, учень 9 класу зайняв I місце) – вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  6. Районному турнірі з шашок (Кошман Назар, учень 9 класу -1 місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  7. Районному турнірі з тенісу ( Махініч Дмитро, учень 7 класу - II місце, Попова Дарія, учениця 7 класу — II місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  8. Районному турнірі  з мініфутболу ( ІІ місце – команда дівчат, ІІ місце – команда хлопців) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  9. Районній спартакіаді (Коновченко Аліна, Шевченко Микола – перші місця у своїх вікових категоріях; Клейн Олександр, Сидоренко Каріна, Кошман Назар – другі місця у своїх вікових категоріях; Перепелиця Анна – третє місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна

 

 

 

Категорія: Батькам | Переглядів: 179 | Додав: Direktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Лінки
Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки

ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz