Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 17 » Наші здобутки
12:26
Наші здобутки

2015-2016 н.р.

У 2015-2016 Н.Р. УЧНІ ШКОЛИ
У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ:

1.     Математика – Гук Оксана, учениця 6 класу – ІІ місце –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.

2.     Біологія – Бобрик Анфіса, учениця 7 класу – ІІ місце - вчитель Сторожик Валентина Іванівна.

3.     Англійська мова – Демерза Назар, учень 9 класу – ІІІ місце – вчитель Алієва Ірада Сахібівна.

4.     Українська мова та література – Бобрик Анфіса, учениця 7 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

У ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика здобули призові місця:

  1. Некряч Іван, учень 5 класу –  ІІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  2. Гук Оксана, учениця 6 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  3. Мельникова Вікторія, учениця 8 класу – ІІ місце -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

У 2015-2016 році учні школи, що працюють у гуртках здобули призові місця на обласних конкурсах:

  1. Деменюк Валерія, учениця 4 класу,“Новорічна композиція” – І місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.
  2. Демерза Назар, учень 9 класу.“Початкове технічне моделювання” –
    І місце, керівник гуртка Здоренко Петро Григорович.
  3. Махинич Олександр , учень 6 класу,ПТМ“Наш пошук і творчість тобі Україно!” – І місце, керівник гуртка Здоренко Петро Григорович.
  4. Луженцов Богдан, учень 4 класу, “Артфакторія” – ІІ місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.
  5. Токарєва Зоряна, учениця 6 класу,“Космічні фантазії” – ІІІ місце, керівник гуртка Школьна Наталія Данилівна.

 

Перше місце на ХІІ Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан» у номінації «Народні інструменти» здобула учениця 8 класу Бондар Софія.

Перемоги в :

  1. Районному змаганні з легкої атлетики( команда зайняла II загальнокомандне місце, а окремі призові місця зайняли – Токарєва Зоряна(І)  Токарєва Наталія(І), Шевченко Микола(ІІІ),  Махинич Олександр(І) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  2. Загальнокомандне місце у районному турнірі з шашок (Гук Ганна учениця 9 класу – ІІ  місце, Демерза Назар учень 9 класу – ІІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  3. Районному турнірі з міні-футболу( команда
    хлопців – ІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  4. Районному турнірі з баскетболу(  ІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  5. Районній  спартакіаді (ІІІ  загальнокомандне місце в районі) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.

 

2014-2015 н.р.

У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін наші учні здобули такі місця:

  1.  Ханенко Денис, учень 9 класу – ІІІ місце, математика –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.
  2. Москалюк Дар’я, учениця 9 класу – ІІІ місце, біологія- вчитель Сторожик Валентина Іванівна.
  3. Демерза Назар, учениця 8 класу – ІІІ місце, біологія- вчитель Сторожик Валентина Іванівна
  4.  Ханенко Денис, учень 9 класу – ІІІ місце, географія – вчитель Здоренко Євгенія Миколаївна
  5.  Попова Дарія, учениця 9 класу – ІІ місце, Конкурс ім. П. Яцика -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  6.  Некряч Іван – учень 4 класу – ІІІ місце,  Конкурс ім. П. Яцика-  вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  1. В обласному етапі конкурсу «Скарби рідного краю» учениця 5 класу Гук Оксана посіла ІІ місце. У всеукраїнському етапі цього ж конкурсу – І місце, керівник гуртка «Світ прекрасного» Школьна Наталія Данилівна.

 

Перемоги в :

  1. Районному змаганні з легкої атлетики( команда зайняла
  2. І загальнокомандне місце, а окремі призові місця зайняли – Токарєва Зоряна, Гуменюк Анастасія, Токарєва Наталія, Шевченко Микола, Токарєв Віктор, Гук Ганна, Махініч Дмитро, Попова Дарія) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  3. ІІ загальнокомандне місце у районному турнірі з шашок (Ханенко Денис учень 9 класу – І  місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  4. І місце у районному турнірі з тенісу ( Махініч Діма учень 9 класу - I місце, Шевченко Микола учень 8 класу — II місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  5. Районному турнірі з міні-футболу( команда дівчат – І місце, команда
    хлопців – ІІІ місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  6. Районному турнірі з піонерболу( команда дівчат – ІІ місце, команда
    хлопців – ІV місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  7. І місце у VІIІ-му фестивалі учнівського самоврядування  Обухівщини «Казки нашого двору», (проект РУРСО «Фестиваль учнівського самоврядування Обухівщини), керівники Здоренко Євгенія Миколаївна, Марчук Наталія Петрівна.
  8. Районній спортивній спартакіаді (ІІІ  загальнокомандне місце в районі.) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  9. Районному конкурсі малюнків «Подаруй солдату крила»( Гарасимюк Надія, учениця 8 класу – ІІ місце).
  10. Районному конкурсі малюнків «Подаруй матусі радість»( Бондар Софія, учениця 7 класу – ІІІ місце).

 

2013-2014 н.р.

  1. Учні школи приймають активну участь в змаганнях з фізичної культури. Так, команда Дерев’янської школи здобула І районне місце в змаганнях з тенісу і ІІ командне місце в змаганнях з шашок. Учні школи зайняли призові місця в змаганнях з легкої атлетики (Токарєва Зоряна, Гуменюк Анастасія, Токарєва Наталія, Шевченко Микола, Токарєв Віктор, Гук Ганна, Махініч Дмитро, Попова Дарія.) – вчитель Калашник Тамара Григорівна.
  2. Призером районного етапу олімпіад  з біології став учень 8 класу Ханенко Денис (ІІІ) місце  - вчитель Сторожик Валентина Іванівна
  3.  Він же став призером районного етапу олімпіад з математики (ІІІ) місце –  вчитель Савіцька Тетяна Григорівна.
  4. Призером районного етапу олімпіад з інформаційних технологій  став учень 9 класу Аношин Руслан  (ІІ) місце -  вчитель Шевченко Анатолій Петрович.
  5. Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка – Бобрик Анфіса, учениця 5 класу (ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.
  6. Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка – Гук Ганна, учениця 7 класу (ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна.

 

2012-2013

Діяльність педагогічного колективуДерев’янської школи І – ІІ ступенів спрямована на розвиток  творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Нажаль, цього року учні школи не здобули призових місць в предметних олімпіадах. Але непогано показали себе в конкурсах та турнірах:

  1. Всеукраїнському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика
    ( Попова Дарія, учениця 7 класу – ІІІ місце, Гук Оксана, учениця 3 класу – ІІІ місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна
  2. Районному конкурсі власних творів «Любий мій Малишків край»
    (Токарєв Віктор. учень 6 класу – 1 місце, Грицаєнко Валерія, учениця
    7 класу – II місце) -  вчитель Сушко Олександра Степанівна
  3. Районному Осінньому кросі ( команда зайняла III командне місце, а окремі призові місця зайняли: Гук Анна, учениця 6 класу – II місце, Перепелиця Анна, учениця 9 класу – ІІ місце, Кошман Назар, учень 9 класу - III місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  4. Районному конкурсі малюнка «Твоє майбутнє в твоїх руках» ( Якименко Максим, учень 9 класу зайняв II місце) – вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  5. Конкурсі дитячого малюнка «Афганська війна очима дітей» ( Якименко Максим, учень 9 класу зайняв I місце) – вчитель Мандзюк Тетяна Валеріївна.
  6. Районному турнірі з шашок (Кошман Назар, учень 9 класу -1 місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  7. Районному турнірі з тенісу ( Махініч Дмитро, учень 7 класу - II місце, Попова Дарія, учениця 7 класу — II місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  8. Районному турнірі  з мініфутболу ( ІІ місце – команда дівчат, ІІ місце – команда хлопців) – вчитель Калашник Тамара Григорівна
  9. Районній спартакіаді (Коновченко Аліна, Шевченко Микола – перші місця у своїх вікових категоріях; Клейн Олександр, Сидоренко Каріна, Кошман Назар – другі місця у своїх вікових категоріях; Перепелиця Анна – третє місце) – вчитель Калашник Тамара Григорівна

 

 

 

Категорія: Батькам | Переглядів: 102 | Додав: Direktor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar