Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 16 » У школі відбувся районний семінар-практикум учителів математики
18:25
У школі відбувся районний семінар-практикум учителів математики

Компетентності – обговорюємо, тлумачимо, звикаємо до нових підходів

15 березня 2017 року в Дерев’янській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум математиків Обухівщини.

В гостини до школи завітала юрба педагогів Обухівщини, очолювана методистом методичного кабінету відділу освіти Обухівської РДА Задорожньою Оленою  Вікторівною.

На порозі гостей радо вітали, директор школи Карасьов Михайло Володимирович та винуватиця події вчитель математики, Савіцька Тетяна Григорівна.

Михайло Володимирович провів колектив педагогів  коридорами рідної школи та ознайомив  з її історією та особливостями навчально-виховного процесу в цьому закладі. Цікавою подією стало ознайомлення з Деревом родоводу, яке щойно почало свій розвиток, і на своїх гілках тримає учнів  і педагогів сьогодення. В майбутньому це дерево має розростися та охопити якнайширше коло осіб, що приурочили частинку свого життя школі.

Тема семінару «Компетентністний підхід у навчанні математики. Використання драматичного виховання на уроках математики» є особливо актуальною на даному етапі розвитку освіти в Україні.

Формування компетентностей учнів зумовлене не тільки реалізацією відповідного оновленого змісту освіти, але й реаліями сьогодення.

Особливістю даного семінару було обговорення впровадження мультикультурного виховання в сучасній школі.

Тетяна Григорівна намагалася якнайширше розкрити питання аспектів драматичного виховання, як особливого методу пояснення, аналізу навчального матеріалу.

Голова районного методичного об`єднання вчителів математики Обухівського району Шевченко Алла Вікторівна проінформувала педагогів "Про компетентнісний підхід до навчання учнів на уроках математики" .

Для створення позитивного настрою було проведено ряд тренінгів. Їх проводили заступник директора школи Здоренко Євгенія Миколаївна та  вчитель математики Савіцька Тетяна Григорівна.

Методист РМК Задорожна О.В. звернула увагу присутніх, що розвиток компетентності є інтегрованим результатом навчальної діяльності учнів. Використання творчого підходу є спонукаючою силою для формування компетентностей, що передбачає мобільність знань, гнучкість методів та критичність мислення.

На семінарі були запропоновані методи колективної співпраці вчителя та учнів, форми різноманітних тренінгів, які розкривають різні аспекти розвитку компетентностей на різних етапах уроку.

Використано фото- та відеоматеріали Шевченко А.В. та статтю із сайту Обухівської РДА.

Більше фото можна переглянути у Фотоальбомі

А.П.Шевченко

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 241 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar