Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 9 » Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури
20:47
Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

5 травня  2016 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Цього року в Обухівському районі було відкрито два пункти для тестування:

1) Навчально-виховний комплекс "спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області", що знаходилася за адресою вул.Київська, 18, м.Обухів, Київська область.

2) Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Обухівської міської ради Київської області що знаходилася за адресою вул. Лермонтова, 24, м.Обухів, Київська область

Один із пунктів тестування був у НВК ім.А.С.Малишка. Цього разу було відкрито 14 аудиторій. У них згідно реєстрації повинно було бути 210 учасників. На пункт тестування з`явилося 205 учасників.

Було задіяно персонал пункту - всього 36 осіб. А також дві особи, що не входять в цю кількість - медсестра та працівник ДСО.

Серед них - відповідальний за пункт тестування Шевченко А.П, помічник відповідального - Шевченко А.В, уповноважена особа - Голінська О.К., працівник державної служби охорони Павленко С.А., медсестра - Яненко Л.Г.

Було також залучено 14 старших інструкторів та 14 інструкторів, 5 чергових. Крім того на пункт прибули 3 особи з резерву, які потім залишили пункт, через наявність повного комплекту персоналу.

Колектив персоналу справився зі своєю роботою на відмінно. Особливих зауважень до персоналу та учасників тестування не було. Всі залучені особи показали свій професіоналізм  та можливість злагодженої роботи в колективі.

 

Хочеться подякувати за добросовісну роботу:

Колективу Дерев`янської ЗОШ  І - ІІ ступенів Обухівського району - 4 особи

Старшим інструкторам

Здоренко Євгенії Миколаївні, Мандзюк Тетяні Валеріївні та Марчук Наталії Петрівні.

Інструктору:

Калашник Тамарі Григорівні

Відповідальний за пункт А.П.Шевченко

Категорія: Події Обухівщини | Переглядів: 179 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar