Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Серпень » 31 » Відбувся звіт директора за 2017/2018 н.р.
20:08
Відбувся звіт директора за 2017/2018 н.р.

31 серпня 2018 року у стінах школи зібралися батьки, учителі та представники громадськості, щоб почути звітування свого директора М.В.Карасьова за попередній 2017/2018 н.р.

Приміщення однієї з класних кімнат швидко наповнилося охочими, почути про те, що відбувалося у школі за весь навчальний рік.

Засідання розпочав сам директор, Михайло Володимирович Карасьов. Ним була внесена пропозиція обрати голову та секретаря засідання. Одноголосним рішенням зборів головою обрали заступника директора Є.М.Здоренко, секретарем учителя Ю.Овдієнко. Вони зайняли свої місця та вели протокол засідання.

До слова було запрошено Михайла Володимировича. Директор поділився здобутками всього батьківського та педагогічного колективів, які було досягнуто в навчальному році.

Учнями школи було здобуто численну кількість нагород на різних етапах предметних олімпіад. Цього року школа посіла І місце серед шкіл 9-ти річок Обухівського району саме за кількістю здобутих призових місць на олімпіадах. Це перший значний здобуток освітян школи. 

Гордістю школи стали і її випускники. Дві учениці школи Бобрик Анфіса та Арборак Ілона отримали свідоцтво з відзнакою. Усі випускники вступили в обрані ними заклади освіти. У вищі навчальні заклади І-ІІ р.а вступили 7 з 9 учнів. 

Було побудовано спортивний майданчик. У школи є багато інших здобутків. Працює шкільне самоврядування, а найкращі та найактивніші в кінці навчального року отримують свою нагороду. Найактивніший клас має можливість поїхати на екскурсію за рахунок спонсорських призових  коштів. Батьківський колектив виявив бажання заохочувати та відзначати 3-х найактивніших учнів школи. І це допомагає дітям не бути пасивними у навчанні, спорті, повсякденному шкільному житті.

Було відзначено ряд проблем, які слід вирішувати уже в поточному навчальному році.

Михайло Володимирович, подякував учителям, батькам та громадськості  за допомогу та попросив оцінити його роботу за поточний період. 

До слова були запрошені усі охочі, хто міг прокоментувати роботу адміністрації школи.

Приємно, що у залі не виявилося жодної людини, яка б негативно висловилася за роботу всього колективу.

Слова про  співпрацю та нагальні проблеми, які вирішують спільно адміністрація школи та апарат Дерев`янської сільської ради розповів її голова  Бойко Олександр Михайлович. Він позитивно оцінив цю роботу.

У обговоренні приймали участь батьки та учителі школи. Роботу було оцінено позитивною, і одноголосним рішенням оцінено на "задовільно".

Дякуємо всім за успішну роботу!!!

А.Шевченко

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 30 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar